"Filialens verksamhet går ut på att förmedla klassisk musik och opera till en bredare pubik och annat, som på ett naturligt sätt, hör ihop med den typen av kulturell verksamhet."
Rosenius & Bøe Filial är aktivt. Det grundades 2022 och är verksamt inom branschen Artistisk verksamhet . Företaget har sin postadress Vällingby och har enligt Bolagsverket 0 anställda . Rosenius & Bøe Filial har företagsformen Filial och är inte registrerat för F-skatt .
Då det inte finns några tillgängliga årsredovisningar för företaget har det ej heller någon känd omsättning eller resultat.
Få all denna företagsinformation i Syna API
Syna API är ett blixtsnabbt API där du kan hämta registrerade företagsuppgifter, betalningsanmärkningar, skatteuppgifter och mycket mer på alla Sveriges företag och personer.
Kreditrapporten använder Syna API. Bli kund idag och kom igång direkt!
Nej, Kreditrapporten skickar aldrig någon kopia eller information till ett företag när en kreditupplysning levereras.... Läs mer
När du genomfört ett köp genom att betala i kassan är din kreditupplysning tillgänglig för nedladdning direkt. Det finns flera sätt att nå rap... Läs mer
En betalningsanmärkning innebär att skulden inte var betald vid tidpunkten då den registrerades. Skulden kan därefter blivit betald. Det... Läs mer
Med kreditupplysning menas uppgifter, omdömen eller råd som lämnas till ledning för bedömning av någon annans kreditvärdighet eller vederhäfti... Läs mer