Betalningsanmärkningar vecka 11 2025

Nordiqus Kungsbacka Skolfastigheter AB

559181-4297

Nordiqus Kungsbacka Skolfastigheter AB (559181-4297) har vecka 11 2025 fått minst en betalningsanmärkning.
En kreditupplysning ger dig information om vad betalningsanmärkningen gäller.
Laddar betalningsanmärkningar...

Nordiqus Kungsbacka Skolfastigheter AB

Organisationsnummer
559181-4297
Status
Aktivt
Bolagsform
Aktiebolag
Registrerad för F-skatt
Ja
Registrerad för moms
Nej
Bransch
68203 - Uthyrning och förvaltning av egna eller arrenderade, andra lokaler
Antal anställda
0 anställda
Registreringsdatum
2018-11-23
Aktivt sedan
2018-11-23
Bolagets säte
Stockholms Kommun
Aktiekapital
50 000 SEK

Adresser

Postadress
Newsec Property Asset Management
box 11405
404 29 göteborg
Besöksadress
göteborg

Verksamhetsbeskrivning

"Bolaget ska direkt eller indirekt äga och förvalta fastigheter och'/eller aktier samt bedriva därmed förenlig verksamhet."

Om företaget

Nordiqus Kungsbacka Skolfastigheter AB är aktivt. Det grundades 2018 och är verksamt inom branschen Uthyrning och förvaltning av egna eller arrenderade, andra lokaler . Företaget har sin postadress Göteborg och har enligt Bolagsverket 0 anställda . Nordiqus Kungsbacka Skolfastigheter AB har företagsformen Aktiebolag och är registrerat för F-skatt .

Företaget hade enligt senast inlämnade årsredovisning en omsättning på 17 407 000 kr och ett negativt resultat på - 5 725 000 kr.

All företagsdata i API

Få all denna företagsinformation i Syna API

Syna API är ett blixtsnabbt API där du kan hämta registrerade företagsuppgifter, betalningsanmärkningar, skatteuppgifter och mycket mer på alla Sveriges företag och personer.

Kreditrapporten använder Syna API. Bli kund idag och kom igång direkt!

Nyckeltal

Samtliga nyckeltal anges i tusental kr.

Oms.
- Res.
+ Res.

Om betalningsanmärkningen

Kreditrapporten.se redovisar alla svenska aktiebolags betalningsanmärkningar. Det kan vara allt från en ansökan om betalningsföreläggande till en konkurs. Ett företag listas på kreditrapporten.se för att de fått minst en anmärkning de senaste 3 åren.

Betalningsanmärkningar och händelser som gör att ett företag listas i Kreditrapporten.se

  • Ansökan om betalningsföreläggande
  • Betalningsföreläggande
  • Företagsrekonstruktion
  • Konkursansökan
  • Konkurs
  • Restfört skattekonto
  • Tredskodom
  • Ej betald tull/införselavgift
  • Utmätningsförsök (misslyckat)
  • Utmätningsförsök (ej tillgång)
  • Återtagningsförsök
  • Återtagning

Hur laddar jag ner min köpta kreditupplysning?

När du genomfört ett köp genom att betala i kassan är din kreditupplysning tillgänglig för nedladdning direkt. Det finns flera sätt att nå rap... Läs mer


Vad är en betalningsanmärkning?

En betalningsanmärkning innebär att skulden inte var betald vid tidpunkten då den registrerades. Skulden kan därefter blivit betald. Det... Läs mer


Vad är en kreditupplysning?

Med kreditupplysning menas uppgifter, omdömen eller råd som lämnas till ledning för bedömning av någon annans kreditvärdighet eller vederhäfti... Läs mer


Får bolaget i fråga reda på att jag har utfört en kreditupplysning på dem?

Nej, Kreditrapporten skickar aldrig någon kopia eller information till ett företag när en kreditupplysning levereras.... Läs mer