"Bolaget skall producera och genomföra företagsaktiviteter, arran- gemang och konferenser. Bolaget bedriver också verksamhet inom catering, matlagning, utbildning och personaluthyrning, restaura- tion, restaurang och café. Bolaget skall även bedriva handel, import och export av heminredning, konst, sport och fritidsutrust- ning, kläder, skor, smycken, bijouterier och accessoarer, hår- och hudvårdsprodukter, spel och leksaker, blommor, elektronik såsom datorer, dataprogram och mjukvara, apparater för spel och apparater för musik, mat och dryck samt livsmedel. Bolaget kommer också att bedriva fastighetsförvaltning, handel och uthrning av kommersiella lokaler, handel med värdepapper ävensom idka därmed förenlig verksamhet."
Stefan Pettersson S.M.A.C. AB är aktivt. Det grundades 2002 och är verksamt inom branschen Arrangemang av kongresser och mässor . Företaget har sin postadress Strängnäs och har enligt Bolagsverket 2 anställda . Stefan Pettersson S.M.A.C. AB har företagsformen Aktiebolag och är registrerat för F-skatt .
Företaget hade enligt senast inlämnade årsredovisning en omsättning på 1 508 000 kr och ett negativt resultat på - 33 000 kr.
Få all denna företagsinformation i Syna API
Syna API är ett blixtsnabbt API där du kan hämta registrerade företagsuppgifter, betalningsanmärkningar, skatteuppgifter och mycket mer på alla Sveriges företag och personer.
Kreditrapporten använder Syna API. Bli kund idag och kom igång direkt!
Kreditrapporten.se redovisar alla svenska aktiebolags betalningsanmärkningar. Det kan vara allt från en ansökan om betalningsföreläggande till en konkurs. Ett företag listas på kreditrapporten.se för att de fått minst en anmärkning de senaste 3 åren.
När du genomfört ett köp genom att betala i kassan är din kreditupplysning tillgänglig för nedladdning direkt. Det finns flera sätt att nå rap... Läs mer
En betalningsanmärkning innebär att skulden inte var betald vid tidpunkten då den registrerades. Skulden kan därefter blivit betald. Det... Läs mer
Med kreditupplysning menas uppgifter, omdömen eller råd som lämnas till ledning för bedömning av någon annans kreditvärdighet eller vederhäfti... Läs mer
Nej, Kreditrapporten skickar aldrig någon kopia eller information till ett företag när en kreditupplysning levereras.... Läs mer